Pan Urbánek TOP 09: „Pane Mansoure, podívejte se na to.“ Tak jsem se na to podíval…

Politika na Praze 11 se dostala do velmi vypjaté situace. Vítězná strana voleb z roku 2014 HPP11 se přesunula do opozice, neboť se spojily strany, které proti bývalé garnituře vystupovaly (ANO a TOP 09) i strany bývalé garnitury (JMND,KSČM,ODS,ČSSD). Situace na zastupitelstvech je nyní taková, že se na sebe hází navzájem špína. Špatná situace je na radnici již od odvolání prvního radního, což se datuje na březen 2016.

Situace se dotýká i hájeckého fotbalu. Už jsem nechtěl psát moc článků o politice, ale i vzhledem k debatě s některými trenéry, kteří viděli jednání zastupitelstva z 20.10.2016, kde jsem vystoupil proti panu Urbánkovi a jeho tendenčnímu jednání vůči Hájům, mi to nedalo. Pan Urbánek totiž negoval má tvrzení, na která už jsem nemohl na zastupitelstvu reagovat. Nejsem totiž zastupitelem a nemám takové možnosti jako např. reagovat na reakce, i když jsou nepravdivé. Proto píšu tento článek, neboť právě jeden trenér se mě ptal (protože už jsem nemohl reagovat), zda je reakce pana Urbánka pravdivá či nepravdivá. Posuďte sami.

Problematiku o nulových argumentech pana Urbánka při navržení nuly hájeckému fotbalu jsem již dostatečně popsal zde: Nulové argumenty pro návrh nuly hájeckým dětem z úst radního Urbánka. Jenže se nic nestalo. Proto jsem se na zastupitelstvu rozhodl vystoupit a ohradit se vůči takovému jednání. Jak může pan Urbánek pokračovat ve sportovní komisi, když se zachoval tendenčně a se snahou poškodit jedny z nejpočetnějších subjektů z Jižního Města bez jediného argumentu?

Odkazuji se na toto tvrzení z březnové sportovní komise: Předseda sportovní komise požaduje uvést do zápisu vyjádření Ing. Urbánka, který v návrhu částek pro FC Háje JM a Háje SOS o.p.s. nenavrhoval žádné finance s vyjádřením, že nebude těmto subjektům navrhovat finanční částky, dokud bude majetek MČ Praha 11 užíván tímto subjektem protiprávně. 

S tímto jsem také (mimo dalších příspěvků) vystoupil na zastupitelstvu dne 20.10.2016. Můj příspěvek si můžete prohlédnout zde: Příspěvek O.Mansoura, reakce na pana Lepše, výzva k odvolání pana Urbánka z SK.

Pan Urbánek na můj příspěvek reagoval s tím, že se obává, že mám zkreslené informace. A že hlasoval pro nulu pro FC TJ Háje. Já však pracuji primárně s veřejnými zdroji. Jestliže se tato věc objevila v zápise SK, pravděpodobně tento výrok vychází z hmatatelných informací.

Nepravdy (či lži, nechám na Vašem posouzení, jak to nazývat) pana Urbánka v jeho příspěvku:

  1. Zkreslené informace nemám, vycházím z veřejného zápisu SK.
  2. FC TJ Háje si o žádnou dotace v tomto programu nežádalo. Nemá sportující členy do 18 let.
  3. O dotaci si žádalo FC Háje JM a Háje-SOS, kde pan Urbánek navrhoval oběma subjektům nulu.
  4. FC Háje JM ani Háje-SOS nevlastní žádný majetek MČ P11.

Dal jsem tedy na radu pana Urbánka, kterou mi dal, a to, abych se na to podíval: Rada pana Urbánka: Podívejte se na to. Já se na to pane Urbánku podíval. A zjistil jsem to samé, co před tím. Tendenčně jste hlasoval proti hájeckému fotbalu a za moji osobu říkám, že nemáte být ve sportovní komisi, jestliže hlasujete tendenčně proti dotacím na 400 dětí. Co s těmito tvrzeními budete pane Urbánku dělat? Co s tím budou dělat lidé ve sportovní komisi či v Radě MČ P11? Bude sám pan Urbánek hlasovat o svém odvolání z pozice člena SK?

Nedávno jsem viděl film V jako Vendeta. Viděl jsem ho již asi potřetí a nemohu jinak, než ho zde zmínit. Je to film o boji za svobodu, sice i s projevy násilí, z čímž se neztotožňuji, ale film, který reaguje na útlaky vlády a jistou formou vybízí lidi k projevu svobody. Asociuje mi to s projevy některých politiků a zde s projevem pana Urbánka, který bude tvrdošíjně tvrdit své, ačkoliv se postavil proti 400 dětem z JM, s cílem je poškodit.

Film dospělým doporučuji, i v návaznosti na to, co se letos odehrávalo 17.11. v Praze. Film V jako Vendeta na CSFD

Trailer:

Viva La resistance!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s